Mama Sonia - pięknie i praktycznie, czyli biustonosz do karmienia jaki polecacieJej uroda zapiera dech w piersiach. Fotografie jej przygody z brzuszkiem stały się hitem Instagrama, Tysiące osób odliczało dni do pojawienie się na świecie jej drugiego cudu. Mommyia czyli Sonia Kamińska jest kolejną bohaterką cyklu 'wybór bloggera'.Sonię się pięknie ogląda. Jest dowodem na to, że młoda mama (dwóch małych szkrabów) wcale nie musi być obrazem wyczerpania i zaniedbania, a codziennym dress-code nie musi być stary dres i za duży t-shirt. A wszystko to gestia dobrej organizacji i pozytywnego nastawienia :)
via Instagram Mommyia
via Instagram Mommyia
Nie było dla nas zaskoczeniem co wybrała Sonia na początek swojej mlecznej przygody z córeczką.

Po pierwsze pięknie
Całym sercem jesteśmy za powiedzeniem : Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. A cóż nie poprawia nam humoru jak to, że dobrze czujemy się w swoim ciele. Piękna sukienka, delikatny makijaż, śliczne loczki. No i oczywiście wyrafinowana bielizna.
Tu za pewne pojawi się u Was pytanie...Jak tego dokonać skoro większość biustonoszy do karmienia kojarzy się bardziej z modą naszych babć niż z seksapilem. Ale nie u nas :) Mamy dla Was nie tylko praktyczne, ale również zapierające dech w piersiach modele. I właśnie taki model wybrała Sonia - Magic by Cache Coeur

Dzięki tym wyjątkowym biustonoszom, majteczkom i koszulkom w stylu glamour doświadczenie karmienia piersią nie będzie stało w sprzeczności z byciem piękną kobietą. W końcu bycie mamą ma być uzupełnienie roli kobiety a nie jej wykluczeniem. Więcej o tej serii przeczytacie TU.
Z opinią Mommyia o serii Magic możecie zapoznać się w jej wpisie :)

Po drugie zastosowanie praktyczne
Ciąża to stan magiczny. Rosnące w nas życie, zaokrąglający się z każdym tygodniem brzuch, który ujawnia światu, że dzieje się w nas największy i najmniejszy z cudów świata. Brzuch w ciąży to nasza chluba i duma. 
foto. Misako www.ciazowomi.wordpress.com

Nic rozstępy, nie rozważamy tego, że powiększająca się tkanka pewnego dnia będzie przestanie pełnić rolę bezpiecznej przystani dla nowego życia. 
zdjęcia via Internet
A my, a my zostaniemy z nadmiarem skóry, tłuszczu, rozstępów i pigmentu. Nie przez 9 miesięcy dla większości z nas nie ma to znaczenia- ważne jest to maleńkie życie.
Ale ciąża nie trwa wiecznie i pewnego dnia stajemy zaskoczone przed lustrem i nie poznajemy naszego ciała. 
zdjęcia via Internet
Ktoś kiedyś powiedział, że rozstępy po ciąży to ślady wielkiego wyczynu jakie dokonało ciało i są tylko i wyłącznie powodem do dumy. I szczerze z wszystkich blizn jakie nosi nasze ciało te uważamy za najcenniejsze - choć nie oszukujemy się -nie do końca przez nas są pożądane. Google aż roi się od haseł ' rozstępy po ciąży ' ; 'rozstępy po ciąży opinie' ; ' rozstępy po ciąży usuwanie ' . Nie ma niestety jednej w 100% sprawdzonej metody jak zapobiegać rozstępom.  Natomiast jest inna po-ciążowa dolegliwość na którą możemy Wam pomóc:
Tak tak - po ciążowy brzusio :) Ten co przez 9 miesięcy był naszą dumą i chlubą. Od momentu kiedy nasze maleństwo ląduje w naszych ramionach nasz brzuch przestaje być tak uwielbianym przez nas powodem dumy. No i co teraz ?

Przez 6-8 tygodni od porodu nie możemy ćwiczyć, jednakowoż możemy wspierać się bielizną korygującą. 
Czyli mamy odpowiedzieć na Wasze pytanie : brzuch po ciąży jak się go pozbyć?

Funkcjonalne figi korygujące REBELT PANTY wspomagają powrót figury po ciąży, formując okolice brzucha, bioder i pośladków. Ponadto wspierają brzuch po cesarskim cięciu lub operacji brzucha. 
I jeśli myślicie, że to nie dla Was, bo jesteście drobne, małe to wiedzcie, że wyboru tych fig dokonała Sonia, która jest super laską :)
Komentarze