Coś więcej niż bielizna do karmienia


Bielizna do karmienia do ważny element wyprawki każdej młodej mamy. Początkowo najważniejsza jest wygoda, jednak z czasem laktacja się stabilizuje, a młoda mama odnajduje się w nowej codzienności pragnie znów stać się piękną kobietą. 
Umyte włosy, makijaż, ogolone nogi ;) , fajne ubranko, no i of kors super bielizna!

Jednak bielizna do karmienia kojarzy się zazwyczaj z wielkimi, zabudowanymi biustonoszami, które z seksapilem mają tyle do czynienia co wielkanocny królik z bożonarodzeniową choinką.

Na szczęście tą teorię możemy odłożyć już do lamusa. Wszystko dzięki wyjątkowej francuskiej marce Cache Coeur.
Dzięki tym wyjątkowym biustonoszom, majteczkom i koszulkom w stylu glamour doświadczenie karmienia piersią nie będzie stało w sprzeczności z byciem piękną kobietą. W końcu bycie mamą ma być uzupełnienie roli kobiety a nie jej wykluczeniem.


Marka Cache Coeur skradnie wasze serca, bo trafia w samo sedno macierzyństwa- potrzebę komfortu i w pragnienie piękna, które tkwi w każdej kobiecie.
Marka doskonale trafia w potrzeby mam karmiących, wykonana jest z materiałów najwyższej jakości. Dbałość o szczegóły widać w każdym hafcie, w każdej koronce, każdej plisie. Kolory są niebanalnie. Co więcej modele występują w tak poszukiwanych wersjach usztywniany i ....uwaga!!! z upragnionymi przez tak wiele mam - fiszbinami. Tak, tak wiemy jak bardzo brakuje mamom ich ukochanych  biustonoszy z fiszbinami i sztywną kopą, do której przyzwyczajone były przez całe życie. 
Teraz drogie Panie nie musicie już rezygnować z waszych ukochanych biustonoszy.


A jak karmić? Nic prostszego! Innowacyjne zapięcie magnesowe (w postaci klipsu) możesz otworzyć jedną ręką, a jego zapięcie jeszcze nigdy nie było tak proste-klips "zamyka" się sam. Cóż więcej może pragnąć mama cierpiąca na niedoczas?


Aby góra nie była samotna, zawsze towarzyszy jej piękny dół, w kilku wariantach.A aby nie tęsknić za bardzo w nocy możemy odziać się w piękną koszulkę nocną czy komfotową, glamour pidżamkę.
Kolekcje Magic i Serenity znajdziecie w naszym sklepie internetowym Miss Anna

Komentarze

  1. Można postawić na coś eleganckiego i wygodnego jak widać. Również bielizna od https://www.fashion4.pl, także bielizna ciążowa wam się przyda

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz